Кіпр з 1 квітня відкриває кордони для туристичних подорожей українців

Від сьогодні Міністерство охорони здоров'я Республіки Кіпр офіційно змінило "ковідний статус" України : замість "сірої" категорії наша країна відтепер перебуває у "червоній", що дозволить з 1 квітня подорожувати на Кіпр, але з певними обмеженнями.

Сейшельські острови відчиняють свої кордони для поїздок з туристичною метою

Починаючи з 25 березня, Сейшельські острови відчиняють свої кордони для поїздок з туристичною метою. Для в’їзду в країну не потрібно робити вакцинацію, відвідувачам потрібно буде лише пред’явити негативний ПЛР тест на COVID-19, зроблений за 72 години до вильоту.

Грузія відкрита для України!

Нагадуємо, що з 1 березня 2021 року громадяни України офіційно можуть в'їжджати до Грузії з негативним результатом тесту на COVID-19, термін дії якого не більше 72 годин з моменту забору матеріалу до перетину кордону з Грузією

Греція анонсувала відкриття кордонів з 14 травня 2021 року

Міністр туризму Харіс Феохаріс зробив довгоочікуване заяву про відкриття туризму в Греції 2021 на віртуальній виставці Берлін – ITB 2021!

Сейшельські острови відкрили свої кордони

Сейшельські острови відкрили свої кордони для туристів, які зробили щеплення від COVID-19 та анонсували відкриття кордонів для іноземців, що не мають сертифікату про вакцинацію від COVID-19 із середини березня 2021 року

Вірменія відкрила кордони для прийому іноземних туристів

ЗГІДНО ІНФОРМАЦІЇ МЗС Вірменії, з 15.01.2021 року зняті всі заборони і обмеження на перетин сухопутних та повітряних кордонів.

Відкриття кордонів Шрі-Ланки з 26.12.20

Шрі-Ланка відкриває свої кордони для туристів, які будуть прилітати чартерними рейсами з України, Росії і Казахстану з 26.12.2020 року, мінімальне перебування на острові має становити 7 днів.

Відновлення планових авіарейсів Qatar Airways до Києва вже з 18 грудня 2020 року.

Компанія Qatar Airways повідомила про відновлення планових авіарейсів до Києва вже з 18 грудня 2020 року. Авіакомпанія буде здійснювати рейси три рази на тиждень в Міжнародний аеропорт "Бориспіль", а для рейсів використовувати один з найпопулярніших пасажирських літаків Airbus A320.

Період надання безкоштовної візи до Єгипту подовжено до 30.04.2021

30.09.2020 уряд Єгипту подовжив до 30.04.2021 період звільнення туристів від сплати візових зборів за умовою прибуття в провінції Південний Синай, Червоне море, Луксор і Асуан

Маски в громадських місцях в Туреччині

З 09.09.2020 носіння масок є обов'язковим в громадських місцях у Турецькій Республіці

Безкоштовне страхування від COVID-19 від авіакомпанії flydubai

Авіакомпанія flydubai вводить безкоштовне покриття витрат для всіх пасажирів компанії, на випадок, якщо під час подорожі ви захворієте COVID-19

Правил в'їзду всіх громадян на територію Єгипту

Всі пасажири, в тому числі громадяни Єгипту, які прибувають до Єгипту, в тому числі в міста Шарм ель Шейх, Хургада, Марса Алам і Таба, повинні мати негативний результат тесту ПЛР за 72 години до вильоту в Єгипет

Чудові новини для України!

Уряд прийняв рішення про поступове відновлення роботи транспорту в Україні, як внутрішнього, так і міжнародного сполучення вже з 22 травня

А гарних новин стає все більше... Хорватія, Італія та черга України підключатися до позитивних новин!

Хорватія ще з 9 травня дозволила в'їзд іноземних туристів, якщо ті мають заброньоване житло. Навіть Італійська влада анонсувала відкриття кордонів з 3 червня. Україна ініціює переговори з приводу відновлення регулярного авіасполучення, зупиненого через пандемію коронавіруса, в тому числі з країнами ЄС, з урахуванням рішень іншої країни про зняття обмежень

Трохи позитивних новин з Грузії та Чехії!

Грузія планує почати приймати іноземних туристів з 1 липня. А з 18 травня Czech Airlines планують відновлення рейсів з Праги до Амстердаму, Парижу, Франкфурту та Стокгольму, з 25 травня рейси в Бухарест. Також якщо Уряд України завершить карантин, планують виконання рейсів між Прагою та Київом розпочати з 24 травня

Саудовская Аравия упростила получение туристической визы

Саудовская Аравия упростила получение виз. С 28 сентября украинцы смогут получить визу в Саудовскую Аравию сроком на 90 дней по прибытию в страну

З Днем Незалежності!

Таиланд. Визовые новости

Хорошие новости для туристов из Украины. Таиланд продлевает действие отмены визовых сборов с иностранных путешественников.

Анонс новых правила для электронных виз в Индию

Вчера Министр туризма Индии анонсировал новые правила для электронных виз в Индию.

Важно! Туристы в Тайланде обязаны всегда иметь при себе документы

Участились случаи проверки миграционной полицией паспортов и виз у отдыхающих. Настоятельно рекомендуем всегда носить с собой паспорт (или его копию) на протяжении всего пребывания в стране.

ВНИМАНИЕ! Дорожные работы возле аэропорта Борисполь — планируйте выезд заранее

Дополнительное время, необходимое для подъезда в аэропорт может может составить от 15-20 минут и более.Следовательно, перед вылетом пассажирам следует заранее выезжать в аэропорт. Рассчитывайте дополнительное время, чтобы комфортно пройти регистрацию и не опоздать на рейс.

По ситуации на Мальдивах!

На данный момент ситуация стабильна – все работает в обычном режиме, а правительство страны гарантирует, что на туризме и на всех видах бизнеса, связанных с туризмом, эта ситуация никак не отобразится.

Внимание! Посадочный талон на стойке регистрации МАУ за доп. плату с 01.10.17!

С 1 октября получить посадочный талон на стойке регистрации на собственные регулярные рейсы авиакомпании "Международные Авиалинии Украины" можно будет только за дополнительную плату. Рекомендуем всем пассажирам МАУ, как и раньше, воспользоваться бесплатной онлайн-регистрацией на рейс.

Каждый четверг, сорви Турецкий джекпот!

Скидка 1500 грн на тур от 2-х человек! Не упусти свой шанс! 47 отелей, принимающих участие в акции уже сегодня! Даты заездов: 01.04.2017 - 31.10.2017 Почему это выгодно, бронировать тур сегодня по лучшей цене?

Мы стали участником сети Уполномоченные агентства Музенидис Трэвел!

Уполномоченные Турагентства - лидеры продаж и приоритетные партнеры Музенидис Трэвел, отличающиеся подробным знанием по продукту и качеством услуг!

ГРАНДИОЗНЫЕ РАСПРОДАЖИ И ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ НА ТУРЫ – ЧЕРНАЯ ПЯТНИЦА ВАС УДИВИТ!

Скидки до 70% на туры на любимых курортах, бесплатные экскурсии и эксклюзивные подарки только в эту пятницу!

Иммиграционная служба ОАЭ ввела следующие правила

С июня 2016 года Иммиграционная служба ОАЭ ввела следующие правила, которые вступили в силу несколько дней назад

УРА! Мы переехали!

Но все так же рады видеть Вас уже по нашему новому адресу: г. Киев, бул. Л. Украинки, 26, оф. 810.

Возможность открытия мультивизы!

Напоминаем про ВОЗМОЖНОСТЬ ОТКРЫТИЯ МУЛЬТИВИЗЫ, которую предоставляют венгерское, польское и другие консульства под туры, которые Вы можете приобрести у нас.

Существуют ограничения для туристов с татуировками!

Не во всех странах хорошо относятся к татуировкам, например, Япония.